بالا کشیدن ابرو

Face of a sexy beautiful young woman

افراد دارای افتادگی ابرو، افتادگی پلک توام با افتادگی ابرو، دارای چین های پیشانی، دارای خط های مورب و عمودی در بین دو ابرو (خط اخم) واجد شرایط این عمل می باشند.جراحی بالا کشیدن ابرو(لیفت ابرو) به سه روش انجام می گیرد.اگر جراحی بالا کشیدن ابرو به روش اندوسکوپی باشد، 5 برش در قسمت میانی جمجمه یعنی فرق سر به اندازه یک سانتی متر داده می شود. سپس پوست جمجمه بلند شده و تاحدی که امکان دارد به عقب کشانده میشود. این آزاد سازی پوست تا ابرو ادامه می یابد. سپس ابرو ها با استفاده از نخ های نایلون یا PDS به عقب فیکس شده و پوست فرق سر کاملا به عقب کشیده و عضلات بین دو ابرو بریده شده تا پوست کاملا ازاد شود. سپس محل برش بدون بخیه زدن با استپلر مخصوص ثابت می شود.

روش دوم جراحی بالا کشیدن ابرو، روش برش است. در این روش قسمتlateral ابرو، برش داده می شود. سپس روی خط مویش ابرو، در امتداد ابرو و به موازات فوقانی فولیکول های ابرو برش داده شده و پوست اضافی برداشته و کم میشود، سپس عضلات زیر پوست و خود پوست، با نایلون ظریف دوخته میشود. این روش جراحی بالا کشیدن ابرو بسیار ایده آل است، اما خط قرمز رنگی بر روی ابرو تا یکسال موجود خواهد بود که پس از یکسال از بین میرود و بیمار باید نسبت به این مسئله تحمل داشته باشد.

روش سوم جراحی بالا کشیدن ابرو، به این صورت است که روی مو در ناحیه گیجگاهی برش داده می شود و پوست و عضلات زیرینش تا ناحیه ابرو آزاد می شود، سپس قسمت افتادگی ابرو با نخ های نایلون یا DS گرفته شده و به قسمت بالا suturing می گردد.

انتظارات بیمار از عمل جراحی زیبایی .

دراین مقاله تا حدودی با روش های مختلفی كه بدین منظور طراحی شده اند آشنا خواهید شد اما اینكه كدام روش برای شما مناسب تر خواهد بود ، نیاز به مشاوره حضوری شما با پزشک جراح دارد.

جراحی زیبایی ابرو چقدر موثر است؟
تاثیر جراحی لیفت ابرو یا بالا کشیدن ابرو بر ظاهر شما میتواند از خفیف تا شگفت انگیز متنوع باشد. این امر به ظاهر قبل از عمل شما، مراقبتهای پس از عمل و انتظارات شما و اطرافیانتان بستگی دارد. از آنجا که فرایند ترمیم و فروکش کردن تورم پیشرفت کندی دارد، شما باید ماهها جهت رسیدن به ظاهر جدید خود صبر کنید. پرهیز از عواملی که بر نتیجه نهایی جراحی زیبایی صورتتاثیر منفی دارند نظیر مواجهه با نور خورشید و دود سیگار ضروری است.

آیا می‌توان جراحی‌های دیگر زیبایی‌ در صورت را به طور همزمان انجام داد؟
چنانچه لازم باشد و شرایط عمومی بیمار اجازه دهد می‌توان جراحی‌های دیگر از جمله لیفتینگ بقیه صورت، رینوپلاستی وگذاشتن پروتز و جراحی پلک را همزمان انجام داد..

آماده سازی قبل از عمل زیبایی شامل چیست؟
از آنجا که باید پس از جراحی زیبایی تا چند روز غذاهای آبکی با استفاده از نی مصرف کنید، یک بسته نی تهیه نمایید.
پنجره ها را تاریک کنید تا در هنگام روز نیز بتوانید بخوابید.
بعد از عمل جراحی زیبایی تا سه روز نیاز به استراحت زیاد دارید. برای این مدت وسایل سرگرمی نظیر مجله، کتاب، موسیقی، فیلم و … تهیه نمایید.
در صورتیکه قبل از جراحی زیبایی به سرماخوردگی، گلودرد، تبخال یا هر بیماری دیگری دچار شُدید پزشک خود را از آن مطلع نمایید.
از هشت ساعت قبل از ساعت تعیین شده برای عمل زیبایی مطلقا چیزی نخورید و نیاشامید (حتی آب).
قبل از مراجعه جهت بستری حتما استحمام کنید زیرا استحمام در عرض چهار روز پس از عمل ممنوع است. اصلاح صورت برای آقایان، و پاک کردن آرایش صورت و لاک ناخن برای خانمها ضروری است.
قبل از مراجعه اشیاء فلزی نظیر ساعت، النگو، گیره سر و غیره را خارج نمایید.
جهت بازگشت به منزل یک بالش و یک پتو در اتومبیل بگذارید.
در زمان مراجعه دفترچه بیمه، جواب آزمایشات و تمامی مدارک پزشکی خود را همراه داشته باشید.
روز عمل جراحی زیبایی لباسهای جلو باز(دکمه دار یا زیپ دار) و گشاد بپوشید. از پوشیدن پیراهن یقه بسته، تی شرت و لباس تنگ خودداری نمایید.
.
از هنگام بستری تا ۲۴ ساعت بعد از جراحی زیبایی وجود شخصی که از شما مراقبت کند ضروری است.

۵ نکته پس از جراحی پلک و کشیدن ابرو:
۱) بعد از اینکه به هوش آمدید، روی چشمانتان پدهای آغشته به محلول iced saline خواهید دید. اینها باعث کوچک ماندن تورم ها و کوفتگی های بعد از جراحی می شوند. به علت مالیده شدن پماد چشمی که بعد از عمل به چشم شما مالیده شده است، دیدتان تار خواهد بود. همچنین ممکن است از چشم تان اشک بیاید که این به علت تورم است، این تورم طی هفته اول جراحی می خوابد.

۲) نوشیدن مایعات، راه رفتن به صورت ملایم و آهسته و نظارت روی پدهای چشم از اقداماتی است که باید رعایت کنید. باید هر ۲۴ ساعت یک بار این پدها را عوض کنید.

۳) برای برداشتن پدها ۳ روز بعد باید مراجعه کنید. برداشتن این پدها ایجاد ناراحتی کمی می کند. برای رفع این ناراحتی یک ساعت قبل از مراجعه داروی مسکن مصرف کنید.

۴) تا ۲۴ ساعت بعد از عمل، پدهایی را که در آب یخ خیسانده شده اند را روی چشمان تان بگذارید. پدها را هر ۲۰ تا ۳۰ دقیقه عوض کنید. پدها باید همیشه خیس نگه داشته شوند وزن آب به همراه دما به کوچک ماندن کوفتگی کمک می کند. یک کیسه کوچک حاوی نخود یا ذرت یخ زده را روی پدهای چشم ها بگذارید. مواظب باشید که کیسه مستقیما روی پوست نباشند. یک دستمال یا حوله بین کیسه و پوست تان بگذارید.

۵) هنگام خواب به وسیله یک پنبه پمادهای اضافه را از روی بخیه ها پاک کنید. سپس پماد چشم را روی بخیه های پلک و قسمت داخلی پلک بمالید. تا زمانی که بخیه ها وجود دارند باید این کار را ۲ بار در روز انجام دهید (صبح و عصر).مشاوره رایگان شبانه روزی